Satılık - Arsa 851 m² Volos – Pilio’da

Yunanistan Teselya Magnesia Zagora Dili
70 000 €
82 €/m²
Property 26498 photo 1
Property 26498 photo 2
Property 26498 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 851 metrekare Volos – Pilio’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 340 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 26498
  • Metrekare 851 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33050
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
80 000 € 563 €/m²
  • Nesne kodu 58069
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
58 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 58068
  • Metrekare 386 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
75 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 26188
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 2820
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği