160 000 €
1882 €/m²
Property 26052 photo 1
Property 26052 photo 2
Property 26052 photo 3
Property 26052 photo 4
Property 26052 photo 5
Property 26052 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 32000 m
  • Havaalanına uzaklık: 86 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Merkez Yunanistan’da satılık 85 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 1882 €/m²
  • Nesne kodu 26052
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
191 000 € 2329 €/m²
  • Nesne kodu 50630
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 50728
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 4035 €/m²
  • Nesne kodu 52575
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2386 €/m²
  • Nesne kodu 52620
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği