Satılık - Arsa 647 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
167 800 €
259 €/m²
Property 25716 photo 1
Property 25716 photo 2
  • Nesne kodu 25716
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 647 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 647 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
225 000 € 101 €/m²
  • Nesne kodu 51667
  • Metrekare 2221 m²
Satılık
145 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51689
  • Metrekare 4140 m²
Satılık
205 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 52119
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
205 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 52120
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
165 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52761
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
160 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 53163
  • Metrekare 4701 m²
Satılık
195 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 53164
  • Metrekare 2927 m²
Satılık
180 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 54504
  • Metrekare 2119 m²
Satılık
215 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 57545
  • Metrekare 13713 m²
Satılık
206 400 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 57595
  • Metrekare 37460 m²

Bülten aboneliği