Satılık - Villa 682 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
4 410 000 €
6466 €/m²
Property 23670 photo 1
Property 23670 photo 2
Property 23670 photo 3
Property 23670 photo 4
Property 23670 photo 5
Property 23670 photo 6
Property 23670 photo 7
Property 23670 photo 8
Property 23670 photo 9
  • Nesne kodu 23670
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 682 m²
  • Arazi büyüklüğü 1082 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 7

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 682 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat 2 amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 2 banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği