Satılık - Villa 676 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
3 950 000 € 3 357 500 €
4967 €/m²
Property 23669 photo 1
Property 23669 photo 2
Property 23669 photo 3
Property 23669 photo 4
Property 23669 photo 5
Property 23669 photo 6
Property 23669 photo 7
Property 23669 photo 8
Property 23669 photo 9
  • Nesne kodu 23669
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 676 m²
  • Arazi büyüklüğü 1157 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 7

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

satılık 676 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 2 amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 3 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Nesne kodu 23650
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 8
Satılık
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Nesne kodu 23651
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Nesne kodu 23662
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 8
Satılık
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Nesne kodu 23664
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Nesne kodu 23668
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Nesne kodu 23669
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Nesne kodu 23670
  • Metrekare 682 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 200 000 € 11149 €/m²
  • Nesne kodu 25505
  • Metrekare 287 m²
Satılık
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Nesne kodu 33190
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Nesne kodu 36965
  • Metrekare 478 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği