Satılık - Arsa Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki
200 000 €
21 €/m²
Property 2327 photo 1
Property 2327 photo 2
Property 2327 photo 3
Property 2327 photo 4
Property 2327 photo 5
Property 2327 photo 6
Property 2327 photo 7
Property 2327 photo 8
  • Nesne kodu 2327
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Bölge Chalkidiki
  • Location Halkidiki (Makedonya)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36994
  • Metrekare 6560 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 40347
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
190 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 42541
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
165 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 44567
  • Metrekare 4686 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
175 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 48321
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
165 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 48331
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49316
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56310
  • Metrekare 3270 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği