Satılık - Daire 187 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 23056 photo 1
Property 23056 photo 2
Property 23056 photo 3
Property 23056 photo 4
Property 23056 photo 5
Property 23056 photo 6
Property 23056 photo 7
Property 23056 photo 8
Property 23056 photo 9
Property 23056 photo 10
Property 23056 photo 11
Property 23056 photo 12
Property 23056 photo 13
Property 23056 photo 14
  • Nesne kodu 23056
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 187 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 187 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 3757 €/m²
  • Nesne kodu 46029
  • Metrekare 173 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Nesne kodu 46074
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 3
Satılık
510 000 € 3893 €/m²
  • Nesne kodu 46087
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 3
Satılık
298 000 € 2568 €/m²
  • Nesne kodu 46089
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • Nesne kodu 46090
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 2 200 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 46126
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Nesne kodu 46206
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • Nesne kodu 46223
  • Metrekare 187 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 2454 €/m²
  • Nesne kodu 46298
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
839 000 € 3585 €/m²
  • Nesne kodu 46304
  • Metrekare 234 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği