Satılan
140 000 €
1944 €/m²
Property 22821 photo 1
Property 22821 photo 2
Property 22821 photo 3
Property 22821 photo 4
Property 22821 photo 5
Property 22821 photo 6
Property 22821 photo 7
Property 22821 photo 8
Property 22821 photo 9
Property 22821 photo 10
Property 22821 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Yenileme yılı: 2016
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 72 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 1529 €/m²
  • Nesne kodu 28736
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 3888 €/m²
  • Nesne kodu 34845
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 2258 €/m²
  • Nesne kodu 35583
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 38725
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
130 000 € 3023 €/m²
  • Nesne kodu 41183
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
137 000 € 1876 €/m²
  • Nesne kodu 57034
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
135 000 € 1115 €/m²
  • Nesne kodu 57535
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 60135
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
138 000 € 1703 €/m²
  • Nesne kodu 61494
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
135 000 € 2547 €/m²
  • Nesne kodu 64812
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği