Satılan
İstek üzeri
Property 22608 photo 1
Property 22608 photo 2
Property 22608 photo 3
Property 22608 photo 4
Property 22608 photo 5
Property 22608 photo 6
Property 22608 photo 7
Property 22608 photo 8
Property 22608 photo 9
Property 22608 photo 10
Property 22608 photo 11
Property 22608 photo 12
Property 22608 photo 13
Property 22608 photo 14
Property 22608 photo 15

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2017
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 104 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
339 000 € 4985 €/m²
  • Nesne kodu 57978
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
419 000 € 5513 €/m²
  • Nesne kodu 57983
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 5520 €/m²
  • Nesne kodu 58012
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 58058
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 3850 €/m²
  • Nesne kodu 58061
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 6692 €/m²
  • Nesne kodu 58091
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 3231 €/m²
  • Nesne kodu 58121
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 58145
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 58219
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 58241
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği