Satılık - Yatırım, iş 80 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
İstek üzeri
Property 21745 photo 1
Property 21745 photo 2
Property 21745 photo 3
Property 21745 photo 4
Property 21745 photo 5
Property 21745 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Pieria’da satılık iş amaçlı 80 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 200 000 € 2 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 6657
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
400 000 € 350 000 € 1346 €/m²
  • Nesne kodu 7011
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 380 000 € 1085 €/m²
  • Nesne kodu 8372
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
95 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 8758
  • Metrekare 92 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8779
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 9012
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 100 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 9056
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
145 000 € 1450 €/m²
  • Nesne kodu 9076
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
380 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 9350
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
320 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 9514
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği