160 000 €
1600 €/m²
Property 21297 photo 1
Property 21297 photo 2
Property 21297 photo 3
Property 21297 photo 4
Property 21297 photo 5
Property 21297 photo 6
Property 21297 photo 7
Property 21297 photo 8
Property 21297 photo 9
Property 21297 photo 10
Property 21297 photo 11
Property 21297 photo 12
Property 21297 photo 13
Property 21297 photo 14
Property 21297 photo 15
Property 21297 photo 16
Property 21297 photo 17
Property 21297 photo 18
Property 21297 photo 19
Property 21297 photo 20
Property 21297 photo 21
Property 21297 photo 22
Property 21297 photo 23
Property 21297 photo 24
Property 21297 photo 25
Property 21297 photo 26
Property 21297 photo 27
Property 21297 photo 28
Property 21297 photo 29
Property 21297 photo 30
Property 21297 photo 31
Property 21297 photo 32
Property 21297 photo 33
Property 21297 photo 34
Property 21297 photo 35
Property 21297 photo 36
Property 21297 photo 37
Property 21297 photo 38
Property 21297 photo 39
Property 21297 photo 40
Property 21297 photo 41
Property 21297 photo 42
Property 21297 photo 43
Property 21297 photo 44
Property 21297 photo 45

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 114 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Evia’da satılık 100 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5150
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 5178
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 5
Satılık
140 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 5188
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
160 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 10022
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 544 €/m²
  • Nesne kodu 12029
  • Metrekare 312 m²
  • Rooms 8
Satılık
160 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 21297
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 47205
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
168 000 € 1714 €/m²
  • Nesne kodu 50965
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1185 €/m²
  • Nesne kodu 56356
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 63634
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği