Satılık - Daire 80 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Iraklio
270 000 €
3375 €/m²
Property 20421 photo 1
Property 20421 photo 2
Property 20421 photo 3
Property 20421 photo 4
Property 20421 photo 5
Property 20421 photo 6
Property 20421 photo 7
Property 20421 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 18000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 80 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62422
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
335 000 € 3722 €/m²
  • Nesne kodu 62481
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 3136 €/m²
  • Nesne kodu 62550
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 62551
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 62782
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5294 €/m²
  • Nesne kodu 62783
  • Metrekare 51 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
270 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 62785
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
277 000 € 5893 €/m²
  • Nesne kodu 62798
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 62799
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
262 500 € 6104 €/m²
  • Nesne kodu 62801
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği