Satılık - Villa 275 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
2 890 000 €
10509 €/m²
Property 19768 photo 1
Property 19768 photo 2
Property 19768 photo 3
Property 19768 photo 4
Property 19768 photo 5
Property 19768 photo 6
Property 19768 photo 7
Property 19768 photo 8
Property 19768 photo 9
Property 19768 photo 10
Property 19768 photo 11
Property 19768 photo 12
Property 19768 photo 13
Property 19768 photo 14
Property 19768 photo 15
Property 19768 photo 16
Property 19768 photo 17
Property 19768 photo 18
Property 19768 photo 19
Property 19768 photo 20
Property 19768 photo 21
Property 19768 photo 22
Property 19768 photo 23
Property 19768 photo 24
Property 19768 photo 25
  • Nesne kodu 19768
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 275 m²
  • Arazi büyüklüğü 544 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 110 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

satılık 275 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Nesne kodu 19768
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Nesne kodu 23664
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Nesne kodu 23668
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Nesne kodu 23669
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 200 000 € 11149 €/m²
  • Nesne kodu 25505
  • Metrekare 287 m²
Satılık
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Nesne kodu 36966
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 44484
  • Metrekare 640 m²
  • Rooms 9
Satılık
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Nesne kodu 45599
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği