145 000 €
1883 €/m²
Property 18037 photo 1
Property 18037 photo 2
Property 18037 photo 3
Property 18037 photo 4
Property 18037 photo 5
Property 18037 photo 6
Property 18037 photo 7
Property 18037 photo 8
Property 18037 photo 9
Property 18037 photo 10
Property 18037 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5400 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 77 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, otopark, bahçe, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
182 400 € 4053 €/m²
  • Nesne kodu 45657
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 52139
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 1
Satılık
173 000 € 2246 €/m²
  • Nesne kodu 56426
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
162 000 € 3306 €/m²
  • Nesne kodu 56428
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği