Satılık - Daire 90 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
500 000 €
5556 €/m²
Property 18005 photo 1
Property 18005 photo 2
Property 18005 photo 3
Property 18005 photo 4
Property 18005 photo 5
Property 18005 photo 6
Property 18005 photo 7
Property 18005 photo 8
Property 18005 photo 9
Property 18005 photo 10
Property 18005 photo 11
Property 18005 photo 12
Property 18005 photo 13
Property 18005 photo 14
Property 18005 photo 15
Property 18005 photo 16
Property 18005 photo 17
Property 18005 photo 18
Property 18005 photo 19
  • Nesne kodu 18005
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 90 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 750 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 90 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
505 000 € 8278 €/m²
  • Nesne kodu 36960
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
422 500 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 37004
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
417 850 € 3397 €/m²
  • Nesne kodu 37009
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3649 €/m²
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 3804 €/m²
  • Nesne kodu 51967
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
588 500 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 52004
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği