Satılık - Otel 800 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Sani
4 200 000 €
5250 €/m²
Property 1766 photo 1
Property 1766 photo 2
Property 1766 photo 3
Property 1766 photo 4
Property 1766 photo 5
Property 1766 photo 6
Property 1766 photo 7
Property 1766 photo 8
Property 1766 photo 9
Property 1766 photo 10
Property 1766 photo 11
Property 1766 photo 12
Property 1766 photo 13
Property 1766 photo 14
Property 1766 photo 15
Property 1766 photo 16
Property 1766 photo 17

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 21: 14 двухместных номеров, 1 Junior Suite, 1 Family Suite, 1 квартира-люкс 120 кв.м
  • Diğer olanaklar: полностью оборудованные номера, спутниковое тв, беспроводной интернет, кондиционеры, подводка под отопление, ресторан, кафе-бар, бассейн 19 кв.м, гидромассаж, детская площадка, барбекью, бар
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 54 km

Hizmetler

  • Havuz

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 800 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, bulunmaktadır.

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
4 600 000 € 5111 €/m²
  • Nesne kodu 1932
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
5 500 000 € 7857 €/m²
  • Nesne kodu 5515
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
3 500 000 € 614 €/m²
  • Nesne kodu 6890
  • Metrekare 5700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
4 400 000 € 3520 €/m²
  • Nesne kodu 20992
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
4 250 000 € 2529 €/m²
  • Nesne kodu 38031
  • Metrekare 1680 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği