Satılan

Satılık - Arsa Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
İstek üzeri
Property 1471 photo 1
Property 1471 photo 2
Property 1471 photo 3
Property 1471 photo 4
Property 1471 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 125 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Peloponez’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
5 850 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 38423
  • Metrekare 145000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
320 000 € 159 €/m²
  • Nesne kodu 40535
  • Metrekare 2003 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
170 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 42967
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 050 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 51007
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
270 000 € 739 €/m²
  • Nesne kodu 57060
  • Metrekare 365 m²
  • Denize uzaklık 525 m
Satılık
1 600 000 € 788 €/m²
  • Nesne kodu 57483
  • Metrekare 2030 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 59160
  • Metrekare 19250 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
360 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 62876
  • Metrekare 6253 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 64183
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
55 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 65520
  • Metrekare 761 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği