Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4200 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Paliouri Dili
220 000 €
52 €/m²
Nesne kodu
13564
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4200 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Paliouri Dili (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
50 m
En yakın şehire uzaklık:
6 km
Havaalanına uzaklık:
85 km
Açıklama
Satılık Arsa 4200 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
200 000 €
50 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2366
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
200 000 €
25 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
6327
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
1600 m
Satılık
200 000 €
166 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
10593
Metrekare
1200 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
200 000 €
33 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
11118
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
190 000 €
59 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
14627
Metrekare
3171 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
200 000 €
12 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
16365
Metrekare
15400 m²
Denize uzaklık
2200 m
Satılık
190 000 €
95 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
24442
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
180 000 €
304 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
52493
Metrekare
592 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
185 000 €
115 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
60430
Metrekare
1600 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
180 000 €
30 €/m²
Arsa
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
64513
Metrekare
5906 m²
Denize uzaklık
3000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades
Sporades
İyonya adaları
Adalar
Asprovalta
Serres
İskeçe