Satılan

Satılık - Daire 240 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
1 150 000 €
4792 €/m²
Property 1337 photo 1
Property 1337 photo 2
Property 1337 photo 3
Property 1337 photo 4
Property 1337 photo 5
Property 1337 photo 6
Property 1337 photo 7
Property 1337 photo 8
Property 1337 photo 9
Property 1337 photo 10
Property 1337 photo 11
Property 1337 photo 12
Property 1337 photo 13
Property 1337 photo 14
Property 1337 photo 15
Property 1337 photo 16
Property 1337 photo 17
Property 1337 photo 18
Property 1337 photo 19
Property 1337 photo 20
Property 1337 photo 21
Property 1337 photo 22
Property 1337 photo 23
Property 1337 photo 24
Property 1337 photo 25
  • Nesne kodu 1337
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 240 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Kat: 8. kat
  • Oda sayısı: 6: 2 гостиные, 4 спальни, кухня, 2 ванные (1 с душем), балкон
  • Diğer olanaklar: система отопления, кондиционеры, подведен природный газ, 2 кладовых помещения, деревянный пол-паркет в гостиных
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Selanik’te satılık 240 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 2615 €/m²
  • Nesne kodu 39580
  • Metrekare 650 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 200 000 € 8633 €/m²
  • Nesne kodu 61679
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 200 000 € 8633 €/m²
  • Nesne kodu 61680
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 350 000 € 9712 €/m²
  • Nesne kodu 61681
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 350 000 € 9712 €/m²
  • Nesne kodu 61682
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 200 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 61684
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği