Satılan

Satılık - Villa 600 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
İstek üzeri
Property 1326 photo 1
Property 1326 photo 2
Property 1326 photo 3
Property 1326 photo 4
Property 1326 photo 5
Property 1326 photo 6
Property 1326 photo 7
Property 1326 photo 8
Property 1326 photo 9
Property 1326 photo 10
Property 1326 photo 11
Property 1326 photo 12
Property 1326 photo 13
Property 1326 photo 14
Property 1326 photo 15
Property 1326 photo 16
  • Nesne kodu 1326
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 600 m²
  • Arazi büyüklüğü 4010 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 6: 6 спален, два бассейна, два салона, комната для прислуги, рабочий кабинет, игровая комната , тренажерный зал, 4 веранды
  • Diğer olanaklar: бассейн 72 кв.м, кондиционеры, автономное отопление, сигнализация, автополив, автоматические ворота, электроприборы и мебель высшей категории, спутниковое тв и интернет
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 600 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
4 500 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 5272
  • Metrekare 750 m²
  • Rooms 14
Satılık
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Nesne kodu 6181
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 9
Satılık
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 8060
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 8
Satılık
600 000 € 1558 €/m²
  • Nesne kodu 9429
  • Metrekare 385 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Nesne kodu 9439
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 12116
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 12211
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 21000 m

Bülten aboneliği