Satılan

Satılık - Villa 720 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
İstek üzeri
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • Nesne kodu 1280
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 720 m²
  • Arazi büyüklüğü 9000 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Plaj: песок и мелкая галька
  • Oda sayısı: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 720 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 14290
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 14434
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 15
Satılık
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 14468
  • Metrekare 800 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Nesne kodu 18361
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği