Satılan

Satılık - Yatırım, iş 1080 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
İstek üzeri
Property 1257 photo 1
Property 1257 photo 2
Property 1257 photo 3
Property 1257 photo 4
Property 1257 photo 5
Property 1257 photo 6
Property 1257 photo 7
Property 1257 photo 8
  • Nesne kodu 1257
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Metrekare 1080 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1977
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 1080 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Kiralık
den 10 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35793
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
930 000 € 3049 €/m²
  • Nesne kodu 39106
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
490 000 € 1794 €/m²
  • Nesne kodu 40542
  • Metrekare 273 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
300 000 € 714 €/m²
  • Nesne kodu 40841
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
215 000 € 1235 €/m²
  • Nesne kodu 40867
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
35 000 € 538 €/m²
  • Nesne kodu 41162
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Kiralık
den 350 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 41597
  • Metrekare 33 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Kiralık
den 800 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 41735
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Kiralık
den 650 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 41843
  • Metrekare 44 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Kiralık
den 650 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 41845
  • Metrekare 48 m²
  • Denize uzaklık 18000 m

Bülten aboneliği