Satılan

Satılık - Daire 130 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
İstek üzeri
Property 1100 photo 1
Property 1100 photo 2
Property 1100 photo 3
Property 1100 photo 4
Property 1100 photo 5
Property 1100 photo 6
Property 1100 photo 7
Property 1100 photo 8
  • Nesne kodu 1100
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 130 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat: 5. kat
  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 130 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
205 000 € 2383 €/m²
  • Nesne kodu 63980
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Nesne kodu 63981
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Nesne kodu 63992
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Nesne kodu 64113
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Nesne kodu 64114
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64121
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
685 000 € 13173 €/m²
  • Nesne kodu 64129
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 6562 €/m²
  • Nesne kodu 64130
  • Metrekare 16 m²
  • Rooms 1
Satılık
650 000 € 5652 €/m²
  • Nesne kodu 64139
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 3850 €/m²
  • Nesne kodu 64140
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği