Satılan

Satılık - Daire 175 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
İstek üzeri
Property 1071 photo 1
Property 1071 photo 2
Property 1071 photo 3
Property 1071 photo 4
Property 1071 photo 5
Property 1071 photo 6
Property 1071 photo 7
Property 1071 photo 8
Property 1071 photo 9
Property 1071 photo 10
Property 1071 photo 11
Property 1071 photo 12
Property 1071 photo 13
Property 1071 photo 14
Property 1071 photo 15
Property 1071 photo 16
Property 1071 photo 17
Property 1071 photo 18
Property 1071 photo 19
Property 1071 photo 20
Property 1071 photo 21
Property 1071 photo 22
  • Nesne kodu 1071
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 175 m²
  • Arazi büyüklüğü 750 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 1. kat
  • Oda sayısı: 4: 4 спальни, кухня со столовой, 2 ванные, гостиная с камином и веранда 35 м2
  • Diğer olanaklar: автономное отопление, камин, барбекю со столом, спутниковое тв
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 175 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 63423
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 5744 €/m²
  • Nesne kodu 63912
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 4035 €/m²
  • Nesne kodu 64124
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 3214 €/m²
  • Nesne kodu 64877
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 65017
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 65080
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 65100
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2408 €/m²
  • Nesne kodu 65120
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 3684 €/m²
  • Nesne kodu 65143
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 65179
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği