Satılan

Satılık - Villa 525 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
İstek üzeri
Property 1070 photo 1
Property 1070 photo 2
Property 1070 photo 3
Property 1070 photo 4
Property 1070 photo 5
Property 1070 photo 6
Property 1070 photo 7
Property 1070 photo 8
Property 1070 photo 9
Property 1070 photo 10
Property 1070 photo 11
Property 1070 photo 12
Property 1070 photo 13
Property 1070 photo 14
Property 1070 photo 15
Property 1070 photo 16
Property 1070 photo 17
Property 1070 photo 18
Property 1070 photo 19
Property 1070 photo 20
  • Nesne kodu 1070
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 525 m²
  • Arazi büyüklüğü 8000 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 6: 6 спален, 5 ванных, 3 салона, 2 кухни, туалет
  • Diğer olanaklar: барбекю 50 м2 с баром, 300 м3 резервуар для воды, две скважины бесплатной воды, движок 40 ква, бассейн 150 м2 с 2 ванными и туалетом, 2 камина, мебель, лифт, 300 хвойных и 100 плодовых деревьев
  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 525 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 12116
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 12211
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 14290
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 14434
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 15
Satılık
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 14468
  • Metrekare 800 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği