Satılık - Arsa 7230 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
320 000 €
44 €/m²
Property 1050 photo 1
Property 1050 photo 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 7230 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Arsa, popüler bir turistik bölgede, Halkidiki'nin iki parmağı arasında yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 60687
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
270 000 € 253 €/m²
  • Nesne kodu 60709
  • Metrekare 1063 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Önerilen Satılık
270 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60987
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
270 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 61055
  • Metrekare 5625 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Önerilen Satılık
350 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 61092
  • Metrekare 7216 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Önerilen Satılık
295 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 61747
  • Metrekare 2084 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
400 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 62180
  • Metrekare 4903 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
450 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 62182
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
460 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 62536
  • Metrekare 7400 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
260 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 62824
  • Metrekare 5980 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği