Satılık - Otel 1000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Pefkochori Belediyesi
4 200 000 €
4200 €/m²
Property 1015 photo 1
Property 1015 photo 2
Property 1015 photo 3
Property 1015 photo 4
Property 1015 photo 5
Property 1015 photo 6
Property 1015 photo 7
Property 1015 photo 8
Property 1015 photo 9
Property 1015 photo 10

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 32
  • Diğer olanaklar: На 1 этаже есть также магазин и кафе
  • Denize mesafe: 5 m
  • Havaalanına uzaklık: 79 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 1000 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Halkidiki Kassandra yarımadasında, popüler bir tatil beldesinde, deniz kıyısında yer alan bir oteli satışa sunuyoruz, Otel 1.000 metrekarelik bir alana sahiptir ve 32 oda ve bir resepsiyon, bir şekerci dükkanı ve bir kahve dükkanı barındırmaktadır. Odalarda tv, klima, buzdolabı bulunmaktadır. Otelin bulunduğu kasaba, çeşitli popüler bir kendine aittir ve iyi gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Kumlu plaj otele 5 metre uzaklıktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
4 600 000 € 5111 €/m²
  • Nesne kodu 1932
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
5 500 000 € 7857 €/m²
  • Nesne kodu 5515
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
3 500 000 € 614 €/m²
  • Nesne kodu 6890
  • Metrekare 5700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
4 400 000 € 3520 €/m²
  • Nesne kodu 20992
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
4 250 000 € 2529 €/m²
  • Nesne kodu 38031
  • Metrekare 1680 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği