28 nesneleri 2 sayfa

Seçkin Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64017
  • Metrekare 2808 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
160 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 64240
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1647 €/m²
  • Nesne kodu 65781
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 65807
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 65809
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 1269 €/m²
  • Nesne kodu 26988
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 9
Satılık
185 000 € 589 €/m²
  • Nesne kodu 50429
  • Metrekare 314 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
500 000 € 1213 €/m²
  • Nesne kodu 6174
  • Metrekare 412 m²
  • Denize uzaklık 645 m
Satılık
350 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 43233
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
3 800 000 €
  • Nesne kodu 30982
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 23 m
Satılık
350 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 43349
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 45000 m
Satılık
350 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 46225
  • Metrekare 3777 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
1 000 000 € 3424 €/m²
  • Nesne kodu 46850
  • Metrekare 292 m²
  • Rooms 7
Satılık
60 000 € 967 €/m²
  • Nesne kodu 58112
  • Metrekare 62 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Yunanistan, Trakya’da Gayrimenkul – Doğa, Kültür ve Yeni Fırsatların Bölgesi

Yunanistan’ın kuzeydoğu kesiminde yer alan Trakya (Thrace), doğal güzelliklerin, çeşitli kültürlerin ve modern gelişmenin bir araya geldiği bir bölgedir. Bakımsız plajları, zengin tarihi, koruma altındaki doğa alanları ve misafirperver topluluklarıyla Trakya; Yunanistan’da uygun fiyatlı gayrimenkul arayan ev alıcıları ve mülk yatırımcıları için giderek daha çekici bir destinasyon haline geliyor.

Trakya’yı Neden Tercih Etmelisiniz?

Trakya, sahil yaşamı, canlı üniversite şehirleri ve sakin kırsal alanların özgün bir bileşimini sunar. Bölge, İskenderun (Alexandroupoli) ve Kavala’daki modern otoyollar ve havaalanları sayesinde iyi bağlantılara sahiptir; bu da yurt dışından kolay erişilebilir olmasını sağlar. Yunanistan’ın daha turistik bölgelerine kıyasla Trakya daha az kalabalık ve daha bütçe dostudur; bu da birincil konut, tatil mülkü veya uzun vadeli yatırım arayanlar için mükemmel bir değer sunar.

Trakya’daki Öne Çıkan Bölgeler

  • Alexandroupoli: Modern daireler, aile konutları ve turizm ile üniversite varlığı nedeniyle yüksek kiralama talebi bulunan canlı bir sahil şehri.
  • Komotini: Genç bir atmosfere sahip dinamik bir kasaba; uygun fiyatlı şehir yaşamı ve yatırım fırsatları için idealdir.
  • Xanthi: Eski şehir dokusu, kültürel festivalleri ve geleneksel mimarisiyle ünlüdür; karakterli, cazibeli mülkler sunar.
  • Porto Lagos & Vistonida Gölü: Su ve yaban hayatı ile çevrili, sakin kaçamaklar arayan doğa severler için mükemmel, huzurlu lokasyonlar.