24 nesneleri 2 sayfa

Satılık
174 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 64135
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 2651 €/m²
  • Nesne kodu 64149
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
87 000 € 2558 €/m²
  • Nesne kodu 64092
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
134 000 € 2528 €/m²
  • Nesne kodu 65975
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3
Satılık
149 000 € 2483 €/m²
  • Nesne kodu 65977
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
148 000 € 2466 €/m²
  • Nesne kodu 65980
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
144 500 € 2491 €/m²
  • Nesne kodu 65981
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 22077
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
36 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 40565
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Yunanistan, Amfipoli’de Emlak

Amfipoli (Amfipolis), Kuzey Yunanistan’ın en heyecan verici yükselen emlak destinasyonlarından biridir. Serres bölgesinde, Ege Denizi’ne yakın konumlanan Amfipoli; zengin bir tarihe, sakin manzaralara ve cazip emlak fiyatlarına sahiptir. Tatil evi, daimi ikamet ya da uzun vadeli bir yatırım arıyor olsanız da Amfipoli size benzersiz bir fırsat sunar.

Amfipoli’de Neden Emlak Satın Almalısınız?

Amfipoli’nin çevresi, etkileyici Kasta Mezar’ı ve antik kentiyle ünlü arkeolojik alanlarıyla bilinir. Aynı zamanda yeşil tepeler, bağlar ve zeytinliklerle çevrilidir ve Ege kıyısındaki güzel kumsallara sadece kısa bir sürüş mesafesindedir. Kültür, doğa ve denize erişimin bu nadir karışımı, Amfipoli emlak piyasasını son derece umut verici kılar.

  • Diğer Yunan kıyı bölgelerine kıyasla çok iyi fiyat/performans
  • Düşük suç oranı ve sakin, aile dostu bir ortam
  • Selanik Uluslararası Havalimanı’na ve ana otoyollara kolay erişim
  • Arkeoloji ve dini turizme bağlı olarak büyüyen turizm

Amfipoli’de Emlak Türleri

Amfipoli’de ve yakın köylerde çok çeşitli emlak seçenekleri bulabilirsiniz:

  • Resim gibi yerleşimlerde geleneksel taş evler
  • Kilitle-kapat yapıp gidebileceğiniz tatil evleri için ideal modern daireler
  • Bahçeli ve deniz ya da dağ manzaralı müstakil evler
  • Villa veya turistik konaklama inşası için uygun arsa seçenekleri
  • Zeytin ağaçları, bağlar veya ekilebilir alanlarla tarım arazileri

Fiyatlar, popüler adalar ve büyük şehirlerle karşılaştırıldığında hâlâ çok rekabetçidir; bu da Amfipoli’de emlak yatırımını hem Yunan hem de uluslararası alıcılar için cazip hale getirir.