9 nesneleri 1 sayfa

Satılık
3 800 000 €
  • Nesne kodu 30982
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 23 m
Satılık
350 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 46225
  • Metrekare 3777 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
1 000 000 € 3424 €/m²
  • Nesne kodu 46850
  • Metrekare 292 m²
  • Rooms 7
Satılık
60 000 € 967 €/m²
  • Nesne kodu 58112
  • Metrekare 62 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
540 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 21179
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 10
Satılık
3 500 000 € 945 €/m²
  • Nesne kodu 26991
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
68 000 € 660 €/m²
  • Nesne kodu 58527
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 1540 €/m²
  • Nesne kodu 60251
  • Metrekare 487 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Yunanistan, Xanthi’de Gayrimenkul

Xanthi, Kuzey Yunanistan’ın en büyüleyici ve özgün bölgelerinden biridir. Korunmuş Eski Şehir, muhteşem dağ manzaraları ve Ege Denizi’ne yakınlığıyla öne çıkan Xanthi; yaşamak, tatil yapmak ve yatırım yapmak için çekici gayrimenkul fırsatları sunar.

Neden Xanthi’de Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Xanthi’deki emlak piyasası, uygun fiyatları güçlü uzun vadeli potansiyelle bir araya getirir. Adalar ve büyük turistik tesislerle kıyaslandığında, burada mülk maliyetleri belirgin şekilde daha düşüktür; buna karşın yaşam kalitesi yüksektir.

  • Atina, Selanik veya popüler adalardaki fiyatlara göre daha düşük satın alma bedelleri
  • Yerel sakinlerden, öğrencilerden ve turistlerden istikrarlı talep
  • Akademik yıl boyunca ve yaz sezonunda iyi kiralama potansiyeli
  • Güvenli, aile dostu bir ortam ve özgün bir Yunan atmosferi

Xanthi’deki Gayrimenkul Türleri

Xanthi’deki gayrimenkuller çeşitlidir ve farklı ihtiyaçlara ile bütçelere uygundur:

  • Xanthi Şehir Merkezindeki Daireler – sürekli yaşam, öğrenci kiralamaları ya da küçük ölçekli yatırım projeleri için idealdir.
  • Eski Şehir’de Geleneksel Evler – neoklasik veya Osmanlı mimarisine sahip, eşsiz ve tarihi yapılar; butik pansiyonlar ya da karakteri güçlü özel konutlar için mükemmeldir.
  • Modern Aile Evleri – bahçeli, geniş metrekareli; sakin yerleşim bölgelerinde ve yakındaki köylerde konumlanır.
  • Arsalar – denize yakın ya da dağlık alanda; bir ev, küçük bir kompleks veya yatırım projesi inşa etmek için uygundur.