13 nesneleri 1 sayfa

Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
120 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 35449
  • Metrekare 257 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 200 000 € 443 €/m²
  • Nesne kodu 37918
  • Metrekare 4960 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 38440
  • Metrekare 8125 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
2 500 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 46275
  • Metrekare 3940 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
180 000 € 2368 €/m²
  • Nesne kodu 58535
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 59675
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
355 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 62358
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 5
Satılık
65 000 € 1911 €/m²
  • Nesne kodu 62505
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
132 000 € 2030 €/m²
  • Nesne kodu 62776
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 2041 €/m²
  • Nesne kodu 63976
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
155 000 € 2066 €/m²
  • Nesne kodu 65171
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Polichni, Selanik’in Banliyölerinde Gayrimenkul

Polichni, Selanik’in en popüler yerleşim banliyölerinden biridir; şehir merkezine sadece kısa bir sürüş mesafesindedir. Kentsel konforu, daha sakin bir mahalle hissiyle birleştiren Polichni, Yunanistan’da mülk satın almak için son derece iyi bir seçenektir; kalıcı bir ev arıyor olun, öğrenci dairesi arıyor olun ya da kiraya vermeye yönelik (buy‑to‑let) bir yatırım düşünün.

Polichni’de Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Bölge, merkezi Selanik’e kıyasla para karşılığında çok iyi bir değer sunar. Polichni’deki daireler ve evler genellikle daha uygun fiyatlıdır; buna karşın okullar, mağazalar, kafeler, parklar ve kamu hizmetleri gibi tüm olanaklara kolay erişim sağlar. Özellikle, istikrarlı kira talebi isteyen aileler, genç profesyoneller ve yatırımcılar için caziptir.

Geniş Selanik metropol alanı içindeki konumu sayesinde Polichni, otobüs hatları ve ana yollarla iyi bağlantılıdır. İkamet edenler, üniversitelere, hastanelere, şehir merkezine ve çevre yoluna dakikalar içinde ulaşabilir; böylece günlük hayat daha rahat ve pratiktir.

Polichni’de Mülk Türleri

Polichni’deki gayrimenkul piyasası çeşitlidir. Şunları bulabilirsiniz:

  • Daireler – daha eski, bütçe dostu dairelerden; balkon, otopark ve enerji verimliliği sağlayan özelliklere sahip modern, yeni inşa apartman dairelerine kadar.
  • Maisonette’ler ve aile evleri – daha fazla alana ihtiyaç duyan ve daha sakin sokakları tercih eden daha geniş haneler için idealdir.