9 nesneleri 1 sayfa

Önerilen Satılık
140 000 € 1627 €/m²
  • Nesne kodu 65998
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
145 000 € 2900 €/m²
  • Nesne kodu 66005
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Nesne kodu 42975
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 43844
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
64 000 € 2206 €/m²
  • Nesne kodu 63795
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 1
Yatırım Satılık
125 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 65329
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Önerilen Kiralık
den 600 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 66007
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Yunanistan, Dioikitirio'da Gayrimenkul

Yunanistan'ın merkezi ve iyi bağlantılara sahip bir bölgesinde mülk arıyor musunuz? Dioikitirio, harika bir seçenektir. Önemli kamu hizmetlerine, mağazalara ve ulaşım bağlantılarına yakın konumuyla bu semt, hem yaşamak hem de yatırım yapmak için idealdir. Burada modern daireler, tarihi binalarda yenilenmiş konutlar ve güçlü potansiyele sahip ticari alanların bir karışımını bulabilirsiniz.

Neden Dioikitirio'yu Seçmelisiniz?

Dioikitirio; devlet dairelerine, bankalara, okullara ve sağlık hizmetlerine yakınlığıyla bilinir. Her şey kolayca erişilebilir:

  • Şehir merkezi ve banliyölere toplu taşıma bağlantıları
  • Mağazalar, kafeler, restoranlar ve yerel pazarlar
  • Parklar, yürüyüş yolları ve kültürel cazibe merkezleri
  • İş bölgelerine ve ana yollara hızlı erişim

Bu kombinasyon, Yunanistan’da konforlu kentsel yaşam arayan aileler, profesyoneller ve uluslararası alıcılar için bölgeyi popüler kılar.

Dioikitirio'da Mülk Türleri

Dioikitirio’daki emlak piyasası geniş bir seçenek yelpazesi sunar:

  • Daireler – kompakt stüdyolardan geniş aile evlerine
  • Yeni inşaatlar – asansör, otopark ve enerji verimliliği özelliklerine sahip modern binalar
  • Yenilenmiş mülkler – bakımlı daha eski binalarda güncellenmiş iç mekanlar
  • Ticari gayrimenkul – yüksek görünürlüklü konumlarda ofisler, mağazalar ve hizmet alanları

Yunanistan’a taşınmayı planlıyor, tatil evi satın almak ya da kiralık mülke yatırım yapmak istiyorsanız, Dioikitirio istikrarlı talep ve iyi uzun vadeli beklentiler sunar.