12 nesneleri 1 sayfa

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65865
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 60459
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3
Satılık
375 000 € 959 €/m²
  • Nesne kodu 60432
  • Metrekare 391 m²
  • Rooms 6
Satılık
350 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 39499
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
100 000 € 595 €/m²
  • Nesne kodu 62903
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 6
Satılık
160 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 26444
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 28000 m

Yunanistan’da Emlak – Drama İlçesi

Kuzey Yunanistan’ın en otantik bölgelerinden birinde, Drama İlçesi içinde emlak fırsatlarını keşfedin. Dağlar, ormanlar ve bağlarla çevrili Drama; yatırım yapmak ve dinlenmek için ideal olan yüksek yaşam kalitesi ve cazip mülk fiyatları sunar.

Drama İlçesinde Neden Emlak Almalısınız?

Drama, Doğu Makedonya ve Trakya’da; Kavala, Selanik ve Ege Denizi yakınında yer alır. Bölge, temiz çevresi, sıcak atmosferi ve düşük yaşam maliyetiyle bilinir. Burada şunları bulabilirsiniz:

  • Drama şehir merkezinde modern daireler ve aile evleri
  • Şirin dağ köylerinde geleneksel taş evler
  • Kendi evinizi veya turistik projenizi inşa etmek için arsa seçenekleri
  • Ski merkezlerine ve doğa parklarına yakın yatırım amaçlı mülkler

Drama İlçesindeki Popüler Bölgeler

Başkent Drama, kalıcı yaşam için mükemmel olan okullar, hastaneler, mağazalar, kafeler ve kültürel etkinlikler sunar. Yakın köyler olan Prosotsani, Nevrokopi, Paranesti ve Volakas ise huzur, temiz hava ve yürüyüş, kayak ve dağ bisikleti gibi açık hava aktivitelerine erişim arayan alıcıları kendine çeker.

Mevcut Emlak Türleri

Drama bölgesinde aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir emlak yelpazesi bulabilirsiniz:

  • Balkonlu ve otoparklı yeni inşa edilmiş daireler
  • Bahçeli, aileler için uygun müstakil evler
  • Doğa ile çevrili kır evleri ve çiftlik evleri
  • Turizm yatırımı için ticari alanlar ve küçük oteller

Drama İlçesindeki emlak fiyatları genellikle Yunanistan’daki büyük adalar ve büyük şehirlere göre daha düşüktür; hem yerel hem de uluslararası alıcılar için paranın karşılığını yüksek sunar.