15 nesneleri 1 sayfa

Satılık
430 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 18716
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
170 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 24142
  • Metrekare 6113 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
110 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 24180
  • Metrekare 5491 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 30773
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 100 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 41789
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
690 000 € 3150 €/m²
  • Nesne kodu 45986
  • Metrekare 219 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
325 000 € 1969 €/m²
  • Nesne kodu 50056
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 000 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50059
  • Metrekare 27200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 000 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 50062
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 50064
  • Metrekare 3110 m²
Satılık
380 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 24375
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
85 000 € 2125 €/m²
  • Nesne kodu 14322
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
700 000 € 8750 €/m²
  • Nesne kodu 14393
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 18113
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4

Yunanistan, Lafkos’ta Gayrimenkul

Lafkos, Yunanistan’ın Güney Pelion bölgesinde yer alan, huzurlu bir yaşam arayanlar için ideal olan sevimli ve geleneksel bir köydür. Doğal güzellikler, otantik Yunan karakteri ve muhteşem deniz manzaraları sunar. Pagaset Körfezi’nin üzerinde yeşil bir yamaçta konumlanan Lafkos; taş yapılı evleri, dar taş döşeli sokakları ve sakin bir yaşam tarzını bir araya getirir. Tüm bunlar, plajlara ve yakındaki kasabalara kolay erişim mesafesindedir.

Neden Lafkos’ta Gayrimenkul Almalısınız?

Lafkos’taki gayrimenkuller, doğada sakin bir kaçamak veya daimi bir ev arayan hem Yunan hem de uluslararası alıcıların ilgisini çeker. Köyde:

  • Tarihi ve karakteri olan geleneksel taş evler
  • Deniz veya dağ manzaralı modern villalar ve yenilenmiş evler
  • Pelion tarzında kendi evinizi inşa etmeniz için arsa seçenekleri
  • Konukevi ve tatil kiralamalarında yatırım fırsatları

Lafkos’ta Yaşam

Lafkos, merkezi meydanın etrafında dost canlısı yerel halk, tavernalar, kafeler ve küçük dükkanlarla birlikte gerçek bir köy atmosferi sunar. Yılın büyük bölümünde hava ılımandır; bu da açık alanda yaşam için idealdir. Zeytinliklerin içinden yürüyüş yollarının keyfini çıkarabilir, manzaralı plajlara kısa araç yolculukları yapabilir ve diğer Pelion köylerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Milina ve Horto gibi en yakın sahil beldeleri arabayla sadece birkaç dakika uzaklıktadır; yüzme, su sporları ve sahil kenarı restoran deneyimleri sunar. Volos şehri ve limanı da alışveriş, hizmetler ve seyahat bağlantıları için ulaşılabilir durumdadır.