100 000 €
3704 €/m²
Property 51431 photo 1
Property 51431 photo 2
Property 51431 photo 3
Property 51431 photo 4
Property 51431 photo 5

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,40%
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 27 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44959
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
145 000 € 906 €/m²
  • Nesne kodu 57339
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
132 000 € 1039 €/m²
  • Nesne kodu 59197
  • Metrekare 127 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m

Bülten aboneliği