Satılan

Satılık - Daire 83 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
220 000 €
2651 €/m²
Property 772 photo 1
Property 772 photo 2
Property 772 photo 3
Property 772 photo 4
Property 772 photo 5
Property 772 photo 6
Property 772 photo 7
Property 772 photo 8
Property 772 photo 9
Property 772 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 2011
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 3: 2 спальные комнаты, кухня, салон, ванная
  • Diğer olanaklar: Индивидуальное отопление, солнечные панели для подогрева воды
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı
  • Asansör

Açıklama

Girit’te satılık 83 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Nesne kodu 42761
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
267 000 € 2495 €/m²
  • Nesne kodu 49035
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 50278
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 54689
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56376
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 2542 €/m²
  • Nesne kodu 56377
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 61390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 4017 €/m²
  • Nesne kodu 62165
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 63234
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
228 000 € 4560 €/m²
  • Nesne kodu 66020
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği