Satılan
İstek üzeri
Property 7702 photo 1
Property 7702 photo 2
Property 7702 photo 3
Property 7702 photo 4
Property 7702 photo 5
Property 7702 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Attiki’de satılık 289 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bahçe, barbekü, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
610 000 € 2440 €/m²
  • Nesne kodu 58268
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Nesne kodu 59927
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 60133
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
420 000 € 1647 €/m²
  • Nesne kodu 60759
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 6
Satılık
450 000 € 4500 €/m²
  • Nesne kodu 61660
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
365 000 € 2607 €/m²
  • Nesne kodu 61796
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 100 000 € 4906 €/m²
  • Nesne kodu 61989
  • Metrekare 428 m²
  • Rooms 11

Bülten aboneliği