183 000 €
2153 €/m²
Property 66163 photo 1
Property 66163 photo 2
Property 66163 photo 3
Property 66163 photo 4
Property 66163 photo 5
Property 66163 photo 6
Property 66163 photo 7
Property 66163 photo 8
Property 66163 photo 9
Property 66163 photo 10
Property 66163 photo 11
Property 66163 photo 12
Property 66163 photo 13
Property 66163 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Attiki’de satılık 85 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, tente, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------------------------------------

İlion (Palatiani)’de Satılık 85 m² Daire

İlion (Palatiani) bölgesinde, Kipoupoli sınırında, sakin ve yerleşim yoğunluğu olan bir mahallede bulunan 85 m² büyüklüğünde, aydınlık ve bakımlı 1. kat daire satılıktır.

Daire 1985 yılında inşa edilmiş ve 2015 yılında yenilenmiştir. Konforlu ve kullanışlı yaşam alanlarıyla hem oturum hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

Özellikler

  • 85 m²
    1. kat
  • 2 yatak odası
  • 1 banyo
  • Cadde cepheli
  • Aydınlık
  • Yapım yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2015

• Balkonlar

Daire, İlion (Palatiani)’de mağazalara, okullara ve toplu taşımaya kolay erişim sağlayan avantajlı bir konumda yer almaktadır.

  • Denize uzaklık: 7.160 m
  • Havalimanına uzaklık: 39 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 10397
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 1818 €/m²
  • Nesne kodu 13307
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
257 000 € 1917 €/m²
  • Nesne kodu 13560
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 4736 €/m²
  • Nesne kodu 22986
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2368 €/m²
  • Nesne kodu 31449
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2615 €/m²
  • Nesne kodu 39132
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 43948
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2307 €/m²
  • Nesne kodu 52402
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 2880 €/m²
  • Nesne kodu 57498
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
183 000 € 2152 €/m²
  • Nesne kodu 66163
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği