770 000 €
1838 €/m²
Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1957
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 6
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Hizmetler

  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 419 metrekare. bina 4 kattan oluşmaktadır. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Loft bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, ısıtma, bulunmaktadır.

Konut Binası 419,20 m² – Gazi, Atina

Gazi bölgesinde yer alan 419,20 m² büyüklüğünde konut binası, 369,02 m² arsa üzerinde satışa sunulmaktadır.

🏢 🔹 Yapı Dağılımı

• Bodrum: 119,95 m²

• Zemin kat: 110,71 m²

• 1. kat: 113,01 m²

• Çatı katı: 34,86 m²

• Ek yapı: 40,67 m²

🛏 🔹 Genel Özellikler

• 6 yatak odası

• 4 banyo

• 3 kat

• 1957 yapımı

• 2010 yenileme

⚙️ 🔹 Avantajlar

• Çok amaçlı kullanım

• Yüksek yatırım potansiyeli

• Yeniden düzenlenebilir

📍 🔹 Konum

• Pireos Caddesi’ne 100 m

• Konstantinoupoleos Caddesi’ne 200 m

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yatırım

• Otel

• Konut geliştirme

BANKA MÜLKÜ

Emlak komisyon oranları değişiklik gösterebilir.

Yer gösterimi öncesinde firmamız temsilcilerinden bilgi alınız.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36233
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
960 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 60875
  • Metrekare 686 m²
  • Denize uzaklık 560 m
Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Nesne kodu 14855
  • Metrekare 457 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Nesne kodu 11618
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
682 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 60923
  • Metrekare 652 m²
  • Denize uzaklık 1360 m
Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
960 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 43362
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 9

Bülten aboneliği