1 600 000 €
4000 €/m²
Property 63979 photo 1
Property 63979 photo 2
Property 63979 photo 3
Property 63979 photo 4
Property 63979 photo 5
Property 63979 photo 6
Property 63979 photo 7
Property 63979 photo 8
Property 63979 photo 9
Property 63979 photo 10
Property 63979 photo 11
Property 63979 photo 12
Property 63979 photo 13
Property 63979 photo 14
Property 63979 photo 15
Property 63979 photo 16
Property 63979 photo 17
Property 63979 photo 18
Property 63979 photo 19
Property 63979 photo 20
Property 63979 photo 21
Property 63979 photo 22

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Yenileme yılı: 2000
  • Isıtma: elektrikli
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 400 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------------

Atina şehir merkezinde, Titania Oteli’ne yakın ve Kaningos Meydanı’na sadece birkaç adım mesafede, tamamı satılık olan birinci kat ofis alanı bulunmaktadır. Toplam 400 m² kullanım alanına sahip olup 425 m² arsa üzerinde yer almaktadır. Nadir bir yatırım fırsatı sunmaktadır çünkü şu anda Şubat 2026’ya kadar aylık 5.500 € kira ile kiralanmış durumdadır ve 3 yıl daha sözleşme yenilenmesi garanti edilmiştir. Yatırım getirisi %6’nın üzerindedir.

Ofis tamamen yenilenmiş ve yüksek standartlarda tasarlanmıştır:

  • Geniş resepsiyon alanı, etkileyici giriş ve sekreter masası.
  • 5 toplantı/seminer odası, eğitimler, sunumlar ve kurumsal etkinlikler için uygun.
  • 3 bağımsız ofis yönetim veya idari kullanım için.
  • 5 WC.
  • 5 depo alanı ve tam donanımlı mutfak.
  • Geniş iç avlu, doğal ışık ve ferahlık sağlamaktadır.

Ekstra özellikler:

  • Mermer zeminler ve şık alçıpan dekorasyon.
  • Yapılandırılmış kablolama ve telefon santrali.
  • Merkezi klima ve bağımsız klima sistemleri.
  • Güvenlik kepengi ve alarm sistemi.
  • Tamamen yenilenmiş, mobilyalı ve donanımlı.

Atina’nın en merkezi noktasında güvenilir kira getirisi sunan mükemmel bir yatırım fırsatı.

Mesafeler:

  • 2 km Syntagma Meydanı’na.
  • 2,5 km Akropolis Müzesi’ne.
  • 3 km Likavitos Tepesi’ne.
  • 32 km Atina Uluslararası Havalimanı’na.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 13035
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 21642
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 22441
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
2 100 000 € 2282 €/m²
  • Nesne kodu 32520
  • Metrekare 920 m²
  • Denize uzaklık 34 m
Satılık
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 35791
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 39072
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Nesne kodu 42470
  • Metrekare 983 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Nesne kodu 47717
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği