505 000 €
2122 €/m²
Property 59532 photo 1
Property 59532 photo 2
Property 59532 photo 3
Property 59532 photo 4
Property 59532 photo 5
Property 59532 photo 6

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 238 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 1861 €/m²
  • Nesne kodu 30985
  • Metrekare 376 m²
  • Rooms 10
Satılık
675 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 46230
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 35 m
Satılık
530 000 € 1536 €/m²
  • Nesne kodu 51643
  • Metrekare 345 m²
Satılık
550 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 58656
  • Metrekare 330 m²
Satılık
505 000 € 2121 €/m²
  • Nesne kodu 59532
  • Metrekare 238 m²
Satılık
405 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 60931
  • Metrekare 230 m²
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 61507
  • Metrekare 240 m²
Satılık
415 000 € 1325 €/m²
  • Nesne kodu 61508
  • Metrekare 313 m²
Satılık
405 000 € 1626 €/m²
  • Nesne kodu 63381
  • Metrekare 249 m²

Bülten aboneliği