Satılan
270 000 €
3000 €/m²
Property 5759 photo 1
Property 5759 photo 2
Property 5759 photo 3
Property 5759 photo 4
Property 5759 photo 5
Property 5759 photo 6
Property 5759 photo 7

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 20 m

Hizmetler

  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 90 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
285 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 10489
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
300 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 11499
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
257 000 € 1917 €/m²
  • Nesne kodu 13560
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 4736 €/m²
  • Nesne kodu 22986
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 36572
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 43948
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 43949
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 59207
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Nesne kodu 59530
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 65080
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği