Satılık - Müstakil ev 165 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
492 200 €
2983 €/m²
Property 52453 photo 1
Property 52453 photo 2
Property 52453 photo 3
Property 52453 photo 4
  • Nesne kodu 52453
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 165 m²
  • Arazi büyüklüğü 165 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 165 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
590 000 € 4720 €/m²
  • Nesne kodu 18655
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
650 000 € 2031 €/m²
  • Nesne kodu 32494
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
685 000 € 3805 €/m²
  • Nesne kodu 32798
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 33178
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 38506
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
685 000 € 2914 €/m²
  • Nesne kodu 39759
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
630 000 € 3937 €/m²
  • Nesne kodu 43210
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
649 280 € 3528 €/m²
  • Nesne kodu 49748
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 4
Satılık
475 000 € 3275 €/m²
  • Nesne kodu 51932
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
492 200 € 2983 €/m²
  • Nesne kodu 52453
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği