Satılık - Villa 189 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
435 000 €
2302 €/m²
Property 52354 photo 1
Property 52354 photo 2
Property 52354 photo 3
Property 52354 photo 4
Property 52354 photo 5
Property 52354 photo 6
Property 52354 photo 7
Property 52354 photo 8
Property 52354 photo 9
Property 52354 photo 10
Property 52354 photo 11
Property 52354 photo 12
Property 52354 photo 13
  • Nesne kodu 52354
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 189 m²
  • Arazi büyüklüğü 237 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Hizmetler

  • Havuz

Açıklama

satılık 189 metrekare 2-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • Nesne kodu 26371
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
410 000 € 2546 €/m²
  • Nesne kodu 44120
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3053 €/m²
  • Nesne kodu 49311
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
466 140 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 49312
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 2301 €/m²
  • Nesne kodu 52354
  • Metrekare 189 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği