Satılık - Daire 98 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
215 000 €
2194 €/m²
Property 52182 photo 1
Property 52182 photo 2
Property 52182 photo 3
  • Nesne kodu 52182
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 98 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 34000 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 98 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 2828 €/m²
  • Nesne kodu 43903
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 2090 €/m²
  • Nesne kodu 45776
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 1902 €/m²
  • Nesne kodu 45778
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 45780
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2014 €/m²
  • Nesne kodu 45781
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
197 000 € 2010 €/m²
  • Nesne kodu 47216
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2260 €/m²
  • Nesne kodu 49190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
180 000 € 2117 €/m²
  • Nesne kodu 52130
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 52182
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği