Satılık - Daire 130 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
320 000 €
2462 €/m²
Property 52073 photo 1
Property 52073 photo 2
Property 52073 photo 3
Property 52073 photo 4
Property 52073 photo 5
Property 52073 photo 6
Property 52073 photo 7
Property 52073 photo 8
Property 52073 photo 9
Property 52073 photo 10
Property 52073 photo 11
Property 52073 photo 12
Property 52073 photo 13
Property 52073 photo 14
Property 52073 photo 15
Property 52073 photo 16
Property 52073 photo 17
Property 52073 photo 18
  • Nesne kodu 52073
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 130 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 34000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 130 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2751 €/m²
  • Nesne kodu 43900
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 43901
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
465 000 € 2980 €/m²
  • Nesne kodu 43904
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 49194
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 49196
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 52026
  • Metrekare 332 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2727 €/m²
  • Nesne kodu 52027
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 52028
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 52073
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 52131
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği