Fiyattan 370 000 €
3190 €/m²
Property 49844 photo 1
Property 49844 photo 2
Property 49844 photo 3
Property 49844 photo 4
Property 49844 photo 5
Property 49844 photo 6
Property 49844 photo 7
Property 49844 photo 8
Property 49844 photo 9
Property 49844 photo 10
Property 49844 photo 11
Property 49844 photo 12
Property 49844 photo 13
Property 49844 photo 14
Property 49844 photo 15
Property 49844 photo 16
Property 49844 photo 17
Property 49844 photo 18
Property 49844 photo 19
Property 49844 photo 20
Property 49844 photo 21
Property 49844 photo 22
Property 49844 photo 23
Property 49844 photo 24
Property 49844 photo 25
Property 49844 photo 26
Property 49844 photo 27
Property 49844 photo 28
Property 49844 photo 29

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 420 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 116 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, yüzme havuzu, otopark, bahçe, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • Nesne kodu 26371
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 3053 €/m²
  • Nesne kodu 49311
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
466 140 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 49312
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 49844
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 2301 €/m²
  • Nesne kodu 52354
  • Metrekare 189 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği