400 000 €
3053 €/m²
Property 49311 photo 1
Property 49311 photo 2
Property 49311 photo 3
Property 49311 photo 4
Property 49311 photo 5
Property 49311 photo 6
Property 49311 photo 7
Property 49311 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

satılık 131 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • Nesne kodu 26371
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
593 900 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 52329
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 1
Satılık
435 000 € 2301 €/m²
  • Nesne kodu 52354
  • Metrekare 189 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği