685 000 €
3072 €/m²
Property 49302 photo 1
Property 49302 photo 2
Property 49302 photo 3
Property 49302 photo 4
Property 49302 photo 5
Property 49302 photo 6
Property 49302 photo 7
Property 49302 photo 8
Property 49302 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 6
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

satılık 223 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 4009 €/m²
  • Nesne kodu 43982
  • Metrekare 222 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 44089
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 49300
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
593 900 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 52329
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği