Satılık - Arsa 15000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
220 000 €
14 €/m²
Property 46069 photo 1
Property 46069 photo 2
Property 46069 photo 3
Property 46069 photo 4
Property 46069 photo 5
Property 46069 photo 6
Property 46069 photo 7
Property 46069 photo 8
Property 46069 photo 9
Property 46069 photo 10
Property 46069 photo 11
Property 46069 photo 12
Property 46069 photo 13
Property 46069 photo 14
Property 46069 photo 15
Property 46069 photo 16
Property 46069 photo 17
Property 46069 photo 18
Property 46069 photo 19
Property 46069 photo 20
Property 46069 photo 21
Property 46069 photo 22
Property 46069 photo 23
Property 46069 photo 24
Property 46069 photo 25
Property 46069 photo 26
Property 46069 photo 27
Property 46069 photo 28

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 25 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 38944
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
280 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 43703
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
300 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 35619
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
260 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57083
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
270 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42942
  • Metrekare 25969 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
220 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 57121
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği